استانداری لرستان
تازه ها:
۱۳۹۸ جمعه ۹ اسفند
استاندار لرستان: ساماندهي مجتمع پارسيلون مطالبه مردم است 1398/10/25
استاندار لرستان: ساماندهي مجتمع پارسيلون مطالبه مردم است

دكتر خادمي استاندار لرستان در بازديد از مجتمع پارسيلون، ساماندهي اين مجموعه بزرگ را يكي از مطالبات مهم مردم خرم آباد عنوان كرد .

به گزارش اداره كل روابط عمومي استانداري لرستان دكتر خادمي و هيئت همراه از  مجموعه پارسيلون با هدف  بررسي  و ارزيابي  آخرين وضعيت  اين مجتمع بازديد به عمل آوردند.

استاندار لرستان اظهار داشت: اين مجتمع در زميني به مساحت 220 هكتار احداث شده و داراي موقعيت جغرافيايي خوب به لحاظ نزديكي به شهر خرم آباد، راه دسترسي مناسب و امكاناتي نظير آب و برق كه از داخل خود مجموعه تامين مي گردد، است .

دكتر خادمي در خصوص وضعيت اين مجموعه عنوان داشت: مجتمع پارسيلون يكي از  توليد كنندگان بزرگ نخ  در كشور بود كه در سال هاي گذشته به دلايلي از چرخه توليد باز مانده و راكد شده بود.

خادمي در خصوص اقدامات انجام گرفته در اين مجتمع بيان داشت: با توجه به موقعيت مناسب شركت پارسيلون مطالعات منطقه ويژه اقتصادي خرم آباد در محل اراضي اين مجموعه توسط شركت مشاور در دستور كار قرار گرفته و انجام شد . همچنين طي رايزني هاي صورت گرفته در جهت احيا آن، شركت آتيه دماوند به عنوان مجري طرح  ساماندهي پرسنل شركت و مالكيت اراضي مورد اختلاف، ابتكار عمل را در دست گرفت و اقدامات بسيار خوبي در اين زمينه انجام پذيرفته است.

وي با اشاره به موقعيت مناسب شركت پارسيلون براي انجام فعاليتهاي اقتصادي، افزود: به منظور ساماندهي و خروج اين مجموعه ارزشمند از وضعيت ركورد و وارد شدن آن به چرخه اقتصادي، اقدامات بسيار خوبي در 2 سال اخير صورت گرفته و شرايط براي واگذاري به سرمايه گذار فراهم شده است .

استاندار لرستان در پايان تصريح كرد: با توجه به اقدامات صورت گرفته، اميدواريم با واگذاري اين مجتمع به بخش خصوصي توانمند و داراي اهليت، شاهد احيا دوباره آن و  ايجاد اشتغال در مجموعه پارسيلون خرم آباد باشيم.

26 تعداد بازدید:
Powered by DorsaPortal
بارگذاری چیدمان اولیه