فرمانداری ویژه شهرستان بروجرد
1398/05/19
آئين گراميداشت روز خبرنگار در بروجرد برگزار شد آئين گراميداشت روز خبرنگار در بروجرد برگزار شد

به گزارش روابط عمومي فرمانداري ويژه شهرستان بروجرد و به نقل از ايرنا، آئين بزرگداشت روز خبرنگار روز پنجشنبه با حضور خبرنگاران، فعالان رسانه، مسئولان و خانواده شهيد محمود صارمي در اداره فرهنگ و ارشاد بروجرد برگزار شد.

معاون استاندار لرستان و فرماندار بروجرد در اين آئين كه به مناسبت تجليل از خبرنگاران و اداي احترام به مقام و جايگاه شهيد عرصه خبر شهيد محمود صارمي برگزار شد، گفت: با توجه به اينكه بروجرد زادگاه اين شهيد والا مقام است از همين حيث خبرنگاران هم وظيفه سنگين تري در اين شهر دارند.

عبدالرحيم رحيمي بيان كرد: در شرايط امروز كه كشور در جنگ اقتصادي با دشمنان قرار دارد خبرنگاران بعنوان خط شكنان در اين عرصه بايد به مقابله با دشمن بپردازند.

وي با اشاره به اينكه در جنگ نظامي تكليف مشخص و دشمن معلوم است، اظهارداشت: در جنگ اقتصادي و فرهنگي دشمنان با تمام توان و اراده خود عليه نظام جمهوري اسلامي اقدام مي كند و اين وظيفه خبرنگاران است كه در راه اعتلاي فرهنگي كشور تبليغات دشمنان را خنثي و دراين عرصه به مقابله با نظام سلطه بپردازند.

رحيمي با تاكيد بر سه اصل سرعت، صحت و دقت در حرفه خبرنگاري افزود: خبرنگاران بايد اين سه عنصر را سرلوحه كار خود قرار دهند و هيچ خبري را تا زماني كه از صحت آن مطمن نشده اند نبايد منتشر كنند.

فرماندار بروجرد با اشاره به اينكه در خصوص انتشار برخي اخبار نبايد شتاب زده عمل كرد، ادامه داد: در مورد برخي از اخبار بلافاصله تصميم نگيريد و زمانيكه از يك منبع معتبر صحت و درستي خبر تاييد شد، آن وقت نسبت به انتشار آن اقدام شود.

 
 
 
 
 
تعداد بازدید : 302
Powered by DorsaPortal