فرمانداری ویژه شهرستان بروجرد
1398/06/21
معاون استاندار لرستان و فرماندار بروجرد: تخصيص 53 درصدي اعتبارات شهرستان بروجرد معاون استاندار لرستان و فرماندار بروجرد: تخصيص 53 درصدي اعتبارات شهرستان بروجرد
 

به گزارش روابط عمومي فرمانداري ويژه شهرستان بروجرد و به نقل از ايرنا، معاون استاندار لرستان و فرماندار بروجرد گفت: 53 درصد اعتبارات شهرستان در حوزه هاي عمراني، خدماتي، فرهنگي، ورزشي و بهداشتي تخصيص داده شده است.

عبدالرحيم رحيمي روز يكشنبه در جلسه ستاد مديريت بحران شهرستان افزود: مديريت بحران نياز به همكاري و مساعدت ادارات مختلف دارد تا بتوانيم مانند حادثه سيل فروردين امسال خسارات را كاهش دهيم.

وي اظهار داشت: در مواقع بحران همه امكانات دولتي ادارات بايد به بكار گرفته شود و با مديريت سريع و به موقع از بروز حوادث احتمالي جلوگيري شود.

فرماندار بروجرد با اشاره به سيل امسال در لرستان بيان كرد: اداره كل راهداي لرستان به تعهدات خود عمل نكرده و اعتبارات لازم براي بازسازي راهها و پل هاي تخريب شده در بروجرد را تخصيص نمي دهد.

رحيمي با ضعيف خواندن عملكرد راهداري لرستان در شهرستان بروجرد بيان كرد: مقصر اصلي همه مشكلات به وجود امده در حوزه راههاي شهرستان بروجرد بعد از وقوع سيلاب اداره كل راهداري لرستان است.

وي اظهارداشت: گزارشات هواشناسي حاكي از افزايش بارندگي ها از مهرماه امسال است و بايد آمادگي خود را براي مقابله با حوادث احتمالي سيل داشته باشيم. 
 
 
 
 
 
تعداد بازدید : 116
Powered by DorsaPortal