فرمانداری ویژه شهرستان بروجرد
اخبار
1397/06/02
به مناسبت هفته دولت، افتتاح 56 پروژه در بروجرد به مناسبت هفته دولت، افتتاح 56 پروژه در بروجرد

به گزارش روابط عمومي فرمانداري ويژه شهرستان بروجرد، افتتاح و كلنگ زني 56 پروژه با اعتبار 35 ميليارد تومان در اين شهرستان و در هفته دولت خبر داد.

رضا آريايي ظهر امروز در سخنان پيش از خطبه هاي نماز جمعه بروجرد ضمن گراميداشت دهه امامت و ولايت و تقارن آن با هفته دولت اظهار داشت: ياد و خاطره شهيدان رجايي و باهنر را گرامي مي داريم.

وي با بيان اينكه در هفته دولت 56 پروژه با اعتبار بالغ بر 35 ميليارد تومان در بروجرد افتتاح و يا كلنگ زني مي شود، تصريح كرد: اين تعداد شامل 48 پروژه عمراني، 3 پروژه صنعتي و 3 پروژه خدماتي است و 2 پروژه نيز كلنگ زني مي شود.

فرماندار بروجرد با تاكيد بر اينكه خوشبختانه در بخش برق رساني، ايجاد پست هوايي و شبكه روشنايي اقدامات خوبي در بروجرد شكل گرفته است، افزود: در بخش مخابرات نيز، در راستاي ايجاد و توسعه شبكه اينترنت پرسرعت، تلفن همراه و اجراي فيبر نوري اقدامات چشمگيري در بروجرد انجام شده است..

آريايي با اشاره به اينكه در بخش آبرساني روستايي نيز مشكل كمبود آب 8 روستاي واقع در شرق بروجرد رفع شد، ادامه داد: در اجراي طرح هادي روستايي عمليات جدول گذاري، زيرسازي و آسفالت معابر در 22 روستاي بخش مركزي و اشترينان انجام شده است..

وي خاطرنشان كرد: چشمگير ترين اقدام امسال، گازرساني به 27 روستا در سطح شهرستان بروجرد بوده كه با اجراي شبكه گازرساني يك هزار و 136 خانوار روستايي از نعمت گاز برخوردار شدند..

فرماندار بروجرد با بيان اينكه با افتتاح 3 پروژه صنعتي و اقتصادي زمينه اشتغال 48 نفر از مردم بروجرد فراهم مي شود، تصريح كرد: افتتاح نخستين مركز اوتيسم در بروجرد كه دومين مركز استان نيز است، افتتاح نخستين مركز كودكان كار و دومين مركز مشاوره ژنتيك از جمله پروژه هاي هفته دولت در بروجرد است..

آريايي يادآور شد: با افتتاح اين پروژه ها علاوه بر ارائه خدمات به جامعه هدف، زمينه اشتغال 12 نفر نيز فراهم مي شود.

وي با اشاره به كلنگ زني يك بند خاكي در روستاي «انگشته» واقع در شمال شرق اشترينان براي نگهداشت آب و و در راستاي مديريت حوزه آبخيزداري منطقه ادامه داد: همچنين به منظور حفظ و احياي تالاب «بيشه دالان» بروجرد، كلنگ احداث يك پاسگاه محيط باني در منطقه زده مي شود.
 
10
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات ( 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal