فرمانداری ویژه شهرستان بروجرد
اخبار
1397/12/04
معاون استاندار و فرماندار شهرستان بروجرد: مدارس فرسوده مشكل اصلي آموزش و پرورش بروجرد است معاون استاندار و فرماندار شهرستان بروجرد: مدارس فرسوده مشكل اصلي آموزش و پرورش بروجرد است

به گزارش روابط عمومي فرمانداري ويژه شهرستان بروجرد و به نقل از ايرنا،معاون استاندار لرستان و فرماندار بروجرد گفت: مدارس فرسوده و تخريبي از مشكلات اصلي آموزش و پرورش اين شهرستان هستند.

عبدالرحيم رحيمي روز پنجشنبه درحاشيه بازديد سرزده از آموزش و پرورش بروجرد در گفت و گو با خبرنگار ايرنا افزود: بيشتر مدارس بروجرد بيش از چهل سال قدمت دارند و مناسب براي تحصيل علم و دانش نيستند.

وي با بيان اينكه نوسازي در مدارس بروجرد بايد فعال شود، اظهارداشت: بايد با شناسايي مدارس فرسوده اقدامات لازم در جهت بازسازي و بهسازي آنها انجام شود. 

معاون استاندار لرستان بيان كرد: مشكلات شهرستان بروجرد با تخصيص اعتبارات استاني حل و فصل نمي شود و بايد از ظرفيت بالاي نمايندگان در جهت جذب اعتبارات ملي بهره مند شد.

رحيمي اضافه كرد: با توجه به اينكه 30 تا 40 درصد اعتبارات هر وزارت خانه شناور و در اختيار وزير است، نمايندگان شهرستان براي جذب بيشتر اين اعتبارات تلاش كنند.

وي ادامه داد: آموزش و پرورش بايد از لحاظ سخت افزاري و نرم افزاري تقويت شود كه تحقق اين مهم با حمايت هاي بيشتر خيرين صورت مي گيرد.

معاون استاندار لرستان بيان كرد: شهرستان بروجرد در بيشتر حوزه هاي عمراني و خدماتي مشكل دارد كه برطرف كردن آنها نيازمند تلاش مضاعف و اقدام جهادي است.

رحيمي افزود: با توجه به همه مشكلاتي كه پيش روي آموزش و پرورش بروجرد وجود دارد و تحصيل بيش از 50 هزار دانش آموزعملكرد اين اداره قابل قبول است.

 
 
 
 
 
19
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات ( 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal