فرمانداری ویژه شهرستان بروجرد
اخبار
1397/12/05
فرماندار بروجرد:حل مشكلات جوانان با برنامه ريزي دقيق و علمي محقق مي شود فرماندار بروجرد:حل مشكلات جوانان با برنامه ريزي دقيق و علمي محقق مي شود

به گزارش روابط عمومي فرمانداري ويژه شهرستان بروجرد و به نقل از ايرنا، معاون استاندارلرستان و فرماندار بروجرد گفت: ساماندهي امور جوانان با تشكيل جلسات فرمايشي محقق نمي شود اين مهم با برنامه ريزي و پيگيري دقيق و عملي تحقق مي يابد.

عبدالرحيم رحيمي روز يكشنبه در نشست ستاد ساماندهي امورجوانان شهرستان بروجرد با انتقاد از نحوه برگزاري جلسات و عدم حضور برخي از اعضا افزود: اداره ورزش و جوانان بايد به عنوان متولي امور اين قشر از جامعه مصوبات اين جلسات را تحقق نتيجه پيگيري نمايد.

وي با اشاره به اينكه جوانان بهتر مي توانند مسائل و مشكلات خود را حل و فصل كنند، بيان كرد: از ظرفيت بالاي جوانان شهرستان بايد در برطرف كردن مشكلات و معضلات استفاده شود.

فرماندار بروجرد اظهارداشت: بروجرد ظرفيت هاي خوبي براي جوانان دارد ولي تا كنون اقدامي در راستاي ساماندهي و سازماندهي اين اقدام نشده است.

رحيمي اضافه كرد: ساماندهي امور جوانان بايد با برنامه ريزي و پيگيري انجام شود و با اقدام كارشناسي به حل مسائل و مشكلات جوانان رسيدگي كرد.

وي ادامه داد: ادغام 2 اداره ورزش و جوانان با هم كار اشتباهي بود و كارها به خوبي انجام نمي شود زيرا حوزه هاي كاري متفاوت هستند.

معاون استاندار لرستان گفت: براي سال 98 ستاد ساماندهي امور جوانان با برنامه ريزي دقيق و پيگيري عملي از ظرفيت جوانان نخبه در شهرستان استفاده كند.

 
 
 
 
 
25
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات ( 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal