فرمانداری ویژه شهرستان بروجرد
اخبار
1397/12/13
فرماندار بروجرد:بازارچه عرضه محصولات توليدي بانوان در بروجرد احداث شود فرماندار بروجرد:بازارچه عرضه محصولات توليدي بانوان در بروجرد احداث شود

به گزارش روابط عمومي فرمانداري ويژه شهرستان بروجرد و به نقل از ايرنا، معاون استاندار لرستان و فرماندار بروجرد گفت: بازارچه عرضه محصولات توليدي بانوان در حوزه هاي مشاغل خانگي و صنايع دستي در اين شهرستان احداث شود.

عبدالرحيم رحيمي ظهر يكشنبه در ديدار بانوان ادارات شهرستان درفرمانداري بروجرد افزود: بخشي از مشكلات را مي توان در شهرستان و استان حل كرد كه بايد اهدافي در اين نشست مشخص و براي اجرايي شدن آنها برنامه ريزي لازم صورت گيرد.

وي بيان كرد: براي محقق شدن اهداف بايد سليقه ها با هم تجميع شوند و از ظرفيت هاي مختلف استفاده كرد تا بتوان خروجي مناسب داشت و برنامه هاي مد نظر به مرحله اجرايي شدن برسد.

به گفته وي اعتبارات شهرستان بسيار اندك است و مي توان در اين راستا براي اجراي برنامه ها از كمك خيرين و ظرفيت هاي موجود استفاده كرد.

فرماندار بروجرد اضافه كرد: امسال190 ميليارد ريال اعتبار به شهرستان اختصاص يافت كه 42 درصد از اين مبلغ تخصيص داده شده است.

رحيمي ادامه داد: صنايع بروجرد در سال هاي گذشته مورد بي مهري قرار گرفته و با سرمايه گذارها نيز بد رفتار شده و تعدادي از واحدهاي صنعتي تعطيل و كارگران بسياري بيكار شده اند.

وي با اشاره به لزوم حل مشكلات شهرداري بروجرد گفت: مشكلات شهرداري با رفتار نامناسب و بدرفتاري حل نمي شود و عده اي در اين ميان كارگران را تحريك مي كنند كه مي شود با ايجاد درآمدزايي و برنامه ريزي لازم مشكلات اين دستگاه خدمات رسان را حل كرد.

معاون استاندار لرستان افزود: هر كسي به تنوع و شادي نياز دارد و در صورتي كه كنسرت ويژه بانوان در چارچوب قانون و صدور مجوز باشد مشكلي ندارد.

 
 
 
 
 
27
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات ( 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal