فرمانداری ویژه شهرستان بروجرد
اخبار
1395/12/16
بازديد استاندار لرستان از پروژه هاي درحال ساخت شهرستان بروجرد بازديد استاندار لرستان از پروژه هاي درحال ساخت شهرستان بروجرد

به گزارش روابط عمومي فرمانداري ويژه شهرستان بروجرد و به نقل از ايرنا، هوشنگ بازوند در حاشيه بازديد از بيمارستان آيت الله بروجردي بروجرد در گفت وگو با خبرنگاران افزود: تجهيزات قسمت هايي از اين بيمارستان خريداري شده است و هفته آينده عمليات نصب آنها انجام مي شود.

وي افزود: بخش اورژانس و قسمت هاي ديگري از بيمارستان در حال آماده سازي ونصب تجهيزات است ولي با توجه به اينكه براي بهره برداري كامل آن نيروي انساني زيادي نياز است زمان دقيقي براي بهره برداري تعيين نمي شود.

استاندارلرستان بيان كرد: قرارداد احداث پل رودكي با دفترفني استانداري لرستان منعقد شده است ولي با توجه به اينكه ميزان تخصيص آن مناسب نيست براي تهيه مواد با مشكل مواجه شده است كه در هفته آينده اين مشكل نيز برطرف مي شود.

بازوند اضافه كرد: زمان زيادي براي اجراي پل رودكي صرف شده ولي ادامه كار به دفتر فني استانداري لرستان محول شده است.

وي ادامه داد: كار احداث مصلي بروجرد نيز با پيشرفت خوبي همراه بوده و نيازمند تخصيص اعتبار لازم است.

بيمارستان آيت الله بروجردي يكي از مراكز درماني پيشرفته كشوراست كه داراي چهار بخش تخصصي داخلي، جراحي، زنان و زايمان و كودكان بوده و شامل 6 اتاق عمل مجهز، 20 تخت اورژانس، 11 تخت دياليز و بخش تصويربرداري راديولوژي و سونوگرافي مي باشد.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
تعداد بازدید : 129
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات ( 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal