فرمانداری ویژه شهرستان بروجرد
اخبار
1396/01/29
29 فروردين پيوند ناگسستني ارتش و ولايت است 29 فروردين پيوند ناگسستني ارتش و ولايت است

به گزارش روابط عمومي فرمانداري ويژه شهرستان بروجرد و نقل از ايرنا، اميرسرتيپ دوم اكبرزراوه سه شنبه در مراسم رژه و سان نيروهاي مسلح شهرستان بروجرد كه در ميدان تختي اين شهر برگزار شد افزود:دراين راستا اقدام به تغيير نگرش و فرهنگ ارتشيان كرد و هدف از اين كار نيزغارت منابع غني و ثروت ملت ايران بود.

وي اظهار كرد: در زمان پيروزي انقلاب اسلامي ايران و پيوستن ارتش به ملت دشمنان بحث انحلال ارتش را پيش كشيدند ولي بصيرت امام خميني (ره) اين توطئه را در نطفه خفه كرد.

فرمانده پادگان مهندسي بروجرد اضافه كرد: استكبار جهاني تلاش بسياري در جهت آشنايي بدنه ارتش با فرهنگ غرب انجام داد كه با توجه به فرماندهي امام خميني(ره) دشمنان انقلاب نيز در رسيدن به اهداف خود ناكام ماندند.

امير سرتيپ دوم زراوه با اشاره به اينكه شهدا با ايثار به اين ملت عزت و اقتدارعطا كردند گفت: رشادت و شجاعت رزمندگان اسلام در نيروهاي مسلح باعث شد دشمنان نتوانند توطئه اي را كه براي ايران اسلامي چيده بودند اجرا كنند.

وي افزود: امروز نيروهاي مسلح ايران اسلامي با داشتن روحيه بالاي شهادت طلبي در فرا مرزهاي ايران اسلامي به جنگ و نبرد با دشمن مشغول هستند و هر روز شاهد پيروزي هاي بزرگي هستند.

فرمانده پادگان مهندسي بروجرد بيان كرد: دشمنان اين مرز و بوم بدانند كه اگر بخواهد با چشم تعرض به اين ملت و كشور نگاه كنند نيروهاي مسلح چشمان آنان را از حدقه بيرون خواهد آورد.

به گزارش خبرنگار ايرنا آيين رژه و سان نيروهاي مسلح شهرستان بروجرد در ميدان تختي اين شهر به مناسبت 29 فروردين روز ارتش و با حضورامام جمعه و فرماندار بروجرد و فرماندهان نظامي و انتظامي برگزار شد.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
تعداد بازدید : 84
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات ( 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal