فرمانداری ویژه شهرستان بروجرد
اخبار فرمانداری و بخشداری ها
1397/06/22
كرسي‌هاي آزاد انديشي با رعايت اصل بي‌طرفي در دانشگاهها برگزار شود كرسي‌هاي آزاد انديشي با رعايت اصل بي‌طرفي در دانشگاهها برگزار شود

به گزارش روابط عمومي فرمانداري ويژه بروجرد،به نقل از مهر، حسن بلوريان در كميسيون دانشجويي با حضور روساي دانشگاهها و مراكز آموزش عالي بروجرد، گفت: دانشگاه ها و مراكز آموزش عالي موظفند در سال تحصيلي جديد براي استقبال از دانشجويان آمادگي لازم را داشته باشند.

وي، اظهار داشت: هر ساله در اول مهر ماه با شروع سال تحصيلي جديد به تعداد دانشجويان جديد الورود اضافه مي شود و با اين تفسير پيگيري و رفع مشكلات سرويس هاي اياب و ذهاب دانشجويان در مراكز آموزش عالي و دانشگاه هاي شهرستان ضروري است.

معاون سياسي امنيتي فرمانداري بروجرد، تصريح كرد: همچنين براي آمادگي دانشگاه ها و مراكز آموزش عالي براي ارائه خدمات مناسب آموزشي و رفاهي به دانشجويان و استقبال از دانشجويان جديدالورود به نحو مطلوب تدابير لازم اتخاذ شود.

بلوريان، ادامه داد: برگزاري كرسي هاي آزاد انديشي با رعايت اصل بي طرفي در فعاليت هاي برنامه ريزي شده مراكز آموزش عالي و دانشگاه هاي گنجانده شود تا از اين طريق دانشجويان در رابطه با مسائل روز به بحث و تبادل نظر بپردازند.

وي دانشجويان را سرمايه هاي اجتماعي با ارزش تلقي كرد و افزود: اين سرمايه ها آينده كشور را مي سازند و مي طلبد مسئولان امر در آماده سازي هر چه بهتر فضاي آموزشي دانشگاه ها براي حضور مثمر ثمر دانشجويان تلاشي مضاعف داشته باشند.

 

تعداد بازدید : 8
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات ( 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal