فرمانداری ویژه شهرستان بروجرد
اخبار فرمانداری و بخشداری ها
1397/06/26
نرخ كرايه سرويس مدارس در بروجرد 10 درصد افزايش يافت نرخ كرايه سرويس مدارس در بروجرد 10 درصد افزايش يافت

به گزارش روابط عمومي فرمانداري ويژه بروجرد، به نقل از بازتاب بروجرد، حسن بلوريان با بيان اين مطلب افرود: امسال حدود 10 درصد نرخ كرايه سرويس مدارس در بروجرد افزايش يافته و تقريبا در هر مسير پنج هزار تومان به كرايه ها اضافه شده است.


وي تصريح كرد: نرخ كرايه ميني بوس از شهرك به شهر 55 هزار تومان، درون شهري 50 هزار تومان و شهرك به شهرك 45 هزار تومان مصوب شده است.

به گفته وي نرخ كرايه تاكسي از شهرك به شهر 75 هزار تومان، درون شهري 70 هزار تومان و شهرك به شهرك 60 هزار تومان در نظر گرفته شده است.

معاون ساسي امنيتي فرمانداري ويژه بروجرد اظهار داشت: همچنين نرخ كرايه ون از شهرك به شهر 65 هزار تومان، درون شهري 60 هزار تومان و شهرك به شهرك 55 هزار تومان است.

وي با اشاره به اين كه 800 تاكسي،ميني بوس و ون همزمان با آغاز مهر ماه براي جابجايي دانش آموزان در نظر گرفته شده است افزود: برنامه ريزي هاي لازم صورت گرفته و تلاش شده تا كمبود سرويس براي جابجايي دانش آموزان وجود نداشته باشد.

به گفته وي تيم بازرسي بر فعاليت سرويس هاي مدارس نظارت دارند و مديران مدارس و اولياي دانش آموز هم توجه داشته باشند در صورت مشاهده هر گونه تخلف سرويس هاي مدارس اعم از اين كه رانندگان بيشتر از ظرفيت خودرو دانش آموزان را جابجا كنند و يا افزايش قيمت بدون توجه به نرخ مصوب را اطلاع دهند تا رسيدگي صورت گيرد.

تعداد بازدید : 29
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات ( 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal