فرمانداری ویژه شهرستان بروجرد
اخبار فرمانداری و بخشداری ها
1397/07/08
كمبود اجناس ضروري مردم در بروجرد گزارش نشده است كمبود اجناس ضروري مردم در بروجرد گزارش نشده است

به گزارش روابط عمومي فرمانداري ويژه بروجرد، به نقل از مهر، حسن بلوريان ظهر يكشنبه در ستاد مبارزه با قاچاق كالا و ارز بروجرد اظهار داشت: در حال حاضر وضعيت گراني و افزايش قيمت برخي از اقلام در سطح بازار موجبات نگراني مردم را فراهم كرده است كه انتظار مي رود دستگاه هاي مرتبط با همكاري جرايد محلي مردم را آگاه كنند كه به شايعات توجه نكنند و بدانند كه تعدادي از بازاريان با سوء استفاده از اين شرايط به شايعات و نگراني مردم دامن مي زنند.

وي تصريح كرد: در حال حاضر با توجه به نظارت هاي دستگاه هاي مربوطه مانند تعزيرات حكومتي، اداره صنعت، معدن و تجارت بروجرد، نيروي انتظامي و اتاق اصناف بروجرد و ارائه گزارش هاي متعدد و مستمر مشاهده مي شود در شهرستان با كمبود كالا و اجناس ضروري مردم مواجه نيستيم.

معاون سياسي امنيتي فرمانداري ويژه بروجرد ادامه داد: براي تردد كاميون هاي بار و وارد كردن كالاهاي ضروري و اساسي مردم با راهداري بروجرد هماهنگ كرده ايم كه در صورت نياز تعدادي از كاميونداران معتمد را به تهران فرستاده تا كالاهاي مورد نياز شهرستان را خريداري و به بازار بروجرد وارد كنند.

بلوريان تاكيد كرد: به جهت اطمينان مردم و جلوگيري از بروز مشكل ميتوانيم در صورت انجام مكاتبات با راهداري بروجرد و كاميونداران معتمد هماهنگي هاي لازم را به عمل بياوريم.

معاون سياسي امنيتي فرمانداري ويژه بروجرد همچنين در رابطه با نامه هاي ارسالي به فرمانداري مبني بر قاچاق دام، افزود: حساسيت هايي وجود دارد مبني بر بروز قاچاق دام سبك و سنگين در بروجرد كه بيشتر از سمت مرزهاي جنوبي و غربي كشور انجام مي شود.

بلوريان يادآور شد: اين موضوع از طريق نيروي انتظامي پي گيري مي شود و از خروج دام در محورهاي مواصلاتي جلوگيري خواهد شد.

 

تعداد بازدید : 24
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات ( 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal