فرمانداری ویژه شهرستان بروجرد
اخبار فرمانداری و بخشداری ها
1397/08/28
فرماندار بروجرد: كشتارگاه بروجرد استانداردهاي لازم را ندارد/روند واگذاري به بخش خصوصي تسريع شود فرماندار بروجرد: كشتارگاه بروجرد استانداردهاي لازم را ندارد/روند واگذاري به بخش خصوصي تسريع شود

 به گزارش روابط عمومي فرمانداري ويژه شهرستان بروجرد و به نقل ازخبرگزاري فارس، رضا آريايي در جلسه بررسي مشكلات كشتارگاه نيمه صنعتي بروجرد اظهار كرد: بايد شوراي شهر و شهرداري روند واگذاري كشتارگاه اين شهرستان به بخش خصوصي را تسريع كنند، تا هر چه سريعتر نسبت به رفع مشكلات و نقايص آن اقدام شود.

وي با اشاره به اينكه كشتارگاه نيمه صنعتي بروجرد استانداردهاي لازم را ندارد، بيان كرد: يكي از نواقص اصلي كشتارگاه نبود اتاق پيش‌سرد است كه بايد گوشت پيش از عرضه به قصابيها در اين قسمت نگهداري شود.

فرماندار بروجرد با تاكيد بر اينكه كشتارگاه فعلي بروجرد مربوط به 2 دهه قبل بوده و به استانداردهاي روز تجهيز نيست، خاطرنشان كرد: اينك كه شهرداري موافق واگذاري آن به بخش خصوصي است، بايد اين روند سرعت يابد.

آريايي ادامه داد: با واگذاري كشتارگاه به بخش خصوصي و ايجاد و تعريف استانداردهاي لازم در آن اين امكان فراهم مي‏آيد كه علاوه بر تامين گوشت سالم مورد نياز شهروندان بروجردي، شهرستان دورود هم تحت پوشش خدمات آن قرار گيرد.

وي با اشاره به اينكه واگذاري كشتارگاه به بخش خصوصي نياز به مصوبه شوراي شهر دارد، افزود: با توجه به استقبال سرمايه‌گذار بخش خصوصي نبايد اين موضوع مشمول گذر زمان شود، چرا كه تامين گوشت سالم به عنوان يكي از نيازهاي روزمره شهروندان ضروري است.

فرماندار بروجرد تاكيد كرد: كشتارگاه اين شهرستان معضلات زيادي دارد كه بايد با واگذاري به بخش خصوصي برطرف شده و مديريت آن بهتر از شرايط كنوني باشد.

آريايي تاكيد كرد: جلساتي بين شهرداري و سرمايهگذار متقاضي خريد كشتارگاه انجام و قرار شده وجه آن در چند قسط به شهرداري واريز شود.

تعداد بازدید : 13
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات ( 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal