فرمانداری ویژه شهرستان بروجرد
اخبار فرمانداری و بخشداری ها
1397/10/19
شوراي اداري شهرستان بروجرد به رياست دكتر آريايي فرماندار بروجرد و با حضور امام جمعه محترم و مديران شهرستان برگزار شد شوراي اداري شهرستان بروجرد به رياست دكتر آريايي فرماندار بروجرد و با حضور امام جمعه محترم و مديران شهرستان برگزار شد

به گزارش روابط عمومي فرمانداري ويژه شهرستان بروجرد و به نقل از ايرنا ،  معاون استاندار لرستان و فرماندار بروجرد گفت: اطلاع رساني اقدامات انجام شده در شهرستان توسط مديران دستگاه ها بايد دقيق و شفاف انجام تا از به وجود آمدن ابهام جلوگيري شود.

رضا آريايي روز سه شنبه در نشست شوراي اداري بروجرد در محل فرمانداري اين شهرستان افزود: مديراني و مسئولان دستگاه ها بايد در هر حال به اصحاب رسانه پاسخگو باشند و اطلاعات لازم را براي ارائه به اقشار مختلف جامعه در اختيار خبرنگاران بگذارند.

وي با اشاره به دهه مبارك فجر اظهارداشت: آيين هاي سالگرد پيروزي انقلاب و افتتاح و بهره برداري از طرح ها در اين ايام همانند سال هاي گذشته بايد با شكوه خاصي برگزار شود.

معاون استاندار لرستان بيان كرد: هيج طرحي در ايام دهه فجر كلنگ زني نخواهد شد مگراينكه تامين اعتبار لازم صورت گرفته باشد.

آريايي اضافه كرد: برگزاري مسابقات فرهنگي، هنري و ورزشي باعث ايجاد شور و نشاط در ايام پيروزي انقلاب خواهد شد.

وي ادامه داد: همچنين بايد زيرساخت هاي مناسب براي سفرهاي نوروزي انجام شود و مكان هاي عمومي آمادگي لازم براي حضور گردشگران را دارا باشد.

فرماندار بروجرد گفت: نمايشگاهي از توليدات خانگي زنان روستايي، شهري و صنايع دستي و سنتي برپا شود تا بتوانيم بروجرد را به همگان معرفي كنيم.

آريايي افزود: براي اماكن و تفرجگاه هايي كه گردشگران قصد اسكان دارند بايد آب شرب و روشنايي كافي تامين شود.

وي اظهارداشت: شوك قيمتي باعث اخلال در نظم بازار شده براين اساس بايد بحث نظارت به صورت گروهي و ميداني به مستمر انجام شود.

معاون استاندار لرستان و فرماندار بروجرد بيان كرد: كنترل قيمت اجناس در بازار ضروري است و بايد همه نرخ ها در همه فروشگاه ها يكسان باشد و با متخلفان برخورد قانوني و قاطع صورت گيرد.

آريايي تاكيد كرد: با توجه به شرايط خاص كشور حفاظت فيزيكي از ساختمان ها ي اداري به خصوص در روزهاي تعطيل انجام شود.

وي ادامه داد: انعكاس مسائل داخلي و دستورالعمل هاي اداري در فضاي مجازي تخلف است.

فرماندار بروجرد اضافه كرد: با وجود گذشت چند ما از تصويب طرح عمليات اجرايي اصلاح جاده دانشگاه آزاد هنوز هيچ اتفاقي در اين مسير رخ نداده است.

آريايي با اشاره به مشكلات شهرداري بروجرد گفت: تا زماني كه انضباط مالي در اين دستگاه خدمات رسان رونق نگيرد مشكلات و معضلات آن برطرف نخواهد شد.

وي افزود: شوراي اسلامي شهر و شهرداري بايد با استقرار شهردار جديد با يك مديريت صحيح مشكلات را حل و فصل كنند.
 
 
 
 
تعداد بازدید : 30
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات ( 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal