فرمانداری ویژه شهرستان بروجرد
اخبار فرمانداری و بخشداری ها
1397/11/17
فرماندار بروجرد: راهداري بروجرد با كمبود ماشين آلات مواجه است فرماندار بروجرد: راهداري بروجرد با كمبود ماشين آلات مواجه است

به گزارش روابط عمومي فرمانداري ويژه شهرستان بروجرد و به نقل از ايرنا، معاون استاندارلرستان و فرماندار بروجرد گفت: راهداري اين شهرستان با توجه به وسعت محدوده فعاليت با كمبود اعتبارات و ماشين آلات مواجه است.

عبدالرحيم رحيمي روز چهارشنبه در حاشيه بازديد از اداره راهداري و حمل ونقل جاده اي بروجرد در گفت و گو با خبرنگار ايرنا افزود: امكانات موجود راهداري شهرستان از قبيل ماشين آلات برف روبي و غيره كافي نيست و با توجه به برفگير بودن بسياري از جاده هاي ارتباطي با مشكلات فراواني روبرو است.

وي اظهارداشت: جاده بروجرد به اشترينان و بروجرد به اراك و خرم آباد همزمان در شرايط جوي برف و باران نياز به فعاليت ماشين آلات برف روبي دارند ولي تعداد كم ماشين آلات مشكلات فراواني ايجاد مي كند.

 
 

فرماندار بروجرد بيان كرد: بايد ازظرفيت نمايندگان مجلس براي گرفتن اعتبارات و تجهيزات لازم راهداري استفاده شود.

رحيمي با اشاره به حفظ حريم راه ها اضافه كرد: نبايد اجازه دهيم در حريم راهها هيچ گونه ساخت و ساز و تصرفي صورت گيرد و هيچ ملاحظه اي دراين خصوص پذيرفته نيست.

وي ادامه داد: بهسازي جاده هاي روستايي يك ضرورت است و دراين خصوص بايد مكاتباتي براي تهيه قير يارانه اي و رايگان صورت گيرد.
 
 
 
 
 
تعداد بازدید : 15
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات ( 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal