فرمانداری ویژه شهرستان بروجرد
اخبار فرمانداری و بخشداری ها
1398/03/21
معاون استاندار و فرماندار بروجرد: رسانه ها به ترويج فرهنگ حجاب و عفاف در جامعه كمك كنند. معاون استاندار و فرماندار بروجرد: رسانه ها به ترويج فرهنگ حجاب و عفاف در جامعه كمك كنند.
 

به گزارش روابط عمومي فرمانداري ويژه شهرستان بروجرد و به نقل از ايرنا، عبدالرحيم رحيمي روز دوشنبه در جلسه شوراي فرهنگ عمومي بروجرد كه در دفتر امام جمعه برگزار شد افزود: شهر بروجرد با توجه به پيشينه كهن فرهنگي و مذهبي بايد در ارائه الگوهاي حجاب و عفاف در كشور نمونه باشد.

وي اظهار داشت: فرهنگ حجاب و عفاف در شهر بايد نهادينه شود و مسافران و گردشگران با ورود به اين شهر متوجه شوند كه به يك شهر مذهبي وارد شده اند.

وي بيان كرد: با مظاهر بي حجابي و بد حجابي در فروشگاه‌هاي سطح شهر بايد توسط ادارات مرتبط برخورد شود.

فرماندار بروجرد گفت: كساني كه مجوز براي اجاره خانه در مناطق گردشگري دريافت مي‌كنند بايد ملزم به رعايت قوانين و مقررات باشند خانه‌هايي كه مجوز ندارند نيز بايد پلمپ شود.

رحيمي افزود: اگر دستور پلمپ توسط مراجع قضائي صادر مي‌شود ديگر كسي حق فك پلمپ ندارد و بايد برخورد قانوني صورت گيرد.

وي اظهار داشت: بايد نظارت بيشتري در مناطق گردشگري وجود داشته باشد تا شاهد مظاهر بي ديني و بي حجابي نباشيم.

وي بيان كرد: شهر بروجرد ديار عالمان و فرزانگان است و زيبنده اين شهر ترويج مظاهر بي حجابي و بد حجابي در اماكن تفريحي و گردشگري نيست.

فرماندار بروجرد گفت: بدون افراط و تفريط بايد با مظاهر بد حجابي برخورد شود و بايد با فرهنگ سازي جوانان و نوجوانان را آگاه كنيم. 
 
 
 
تعداد بازدید : 86
Powered by DorsaPortal