فرمانداری ویژه شهرستان بروجرد
اخبار فرمانداری و بخشداری ها
1398/04/12
معاون استاندار لرستان و فرماندار بروجرد : ترويج مصرف مواد مخدر در بين جوانان يكي از ابعاد جنگ نرم دشمن است معاون استاندار لرستان و فرماندار بروجرد : ترويج مصرف مواد مخدر در بين جوانان يكي از ابعاد جنگ نرم دشمن است

به گزارش روابط عمومي فرمانداري ويژه شهرستان بروجرد و به نقل از ايرنا، معاون استاندار لرستان و فرماندار بروجرد گفت: ترويج فرهنگ مصرف مواد مخدر در بين جوانان يكي از ابعاد جنگ نرم دشمنان است كه روزبه روز در حال افزايش مي باشد.

عبدالرحيم رحيمي روز سه شنبه در همايش مبارزه با مواد مخدر كه در فرمانداري بروجرد برگزار شد، افزود: همواره پيشگيري از اعتياد در جامعه هزينه اي كمتر از درمان فرد معتاد دارد.

وي اظهار داشت: اگر هزينه ترك اعتياد براي پيشگيري مصرف شود، آسيب هاي اجتماعي به نحو موثري در جامعه كاهش خواهد داشت.

فرماندار بروجرد با اشاره به اينكه مواد مخدر در جهان به سرعت در حال تبديل شدن به يك تجارت جهاني است، بيان كرد: دشمن از اين راه براي گرفتار كردن جوانان برنامه ريزي مي كند و تلاش خود را به سمت معتاد كردن جوانان به مواد مخدر سوق داده است.

رحيمي اضافه كرد: جنگ نرم و مواد مخدر بسيار خطرناك تر از جنگ نظامي است چرا كه در جنگ نظامي دشمن مشخص خواهد بود و مي دانيم كه بايد چه اقداماتي انجام داد اما در اعتياد به مواد مخدر دشمن از هر سويي براي گرفتار كردن افراد جامعه تلاش دارد.

وي ادامه داد: براي ترك اعتياد معتادان هزينه هاي سنگيني مي شود كه بهتر است اين هزينه ها براي جلوگيري از ورود افراد به سمت اعتياد هزينه شود.

معاون استاندار لرستان گفت: براي پيشگيري از اعتياد، خيرين بايد ورود كنند و با ايجاد اشتغال مناسب از ورود جوانان به سمت اعتياد جلوگيري كنند.

رحيمي افزود: برخي از مراكز ترك اعتياد مشكلات زيادي دارند اما به ناچار معتادين براي ترك اعتياد به اين مراكز سپرده مي شوند تا اعتياد خود را ترك كنند.

وي اضافه كرد: هر روز در جاي جاي كشور كشفيات مواد مخدر انجام مي شود كه نشان مي دهد همه تلاش دشمن آلوده كردن و معتاد كردن جوانان و نوجوانان به مواد مخدر است.

 
 
 
تعداد بازدید : 26
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات ( 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal