فرمانداری ویژه شهرستان بروجرد
اخبار فرمانداری و بخشداری ها
1398/04/15
معاون استاندار لرستان و فرماندار بروجرد : بانوان مهمترين نقش در مديريت مصرف برق را دارند معاون استاندار لرستان و فرماندار بروجرد : بانوان مهمترين نقش در مديريت مصرف برق را دارند
 

به گزارش روابط عمومي فرمانداري ويژه شهرستان بروجرد و به نقل از ايرنا: معاون استاندار و فرماندار بروجرد گفت: بانوان با رعايت الگوي مصرف مهمترين نقش و اثرگذاري را در مديريت مصرف انرژي و به خصوص در كاهش مصرف برق دارند.

عبدالرحيم رحيمي روز پنجشنبه در همايش آموزشي مديريت مصرف برق ويژه بانوان كه در محل سالن همايش‌هاي فرمانداري بروجرد برگزار شد، اظهارداشت: مديريت مصرف برق در منازل كاملاً در اختيار بانوان است كه با رعايت برخي نكات مي‌توانند منجر به كاهش مصرف برق شوند.

وي افزود: مديريت مصرف برق به هيچ وجه به معناي عدم مصرف برق نيست بلكه به معناي اين است كه مصرف برق را مديريت كرد و با خودداري از استفاده بي رويه برق در زمان‌هاي پيك ميزان مصرف را كنترل كرد.

فرماندار بروجرد يادآور شد: ميزان مصارف برق بر اثر سرقت‌هاي غير مجاز هم اكنون به حداقل خود رسيده و رعايت نكاتي هر چند كوچك از جمله خاموش كردن لامپ‌هاي اضافه، خودداري از روشن كردن جارو برقي، اتو، ماشين لباس شويي در زمان پيك مصرف بازدهي مطلوبي در كاهش ميزان استفاده دارد.

رحيمي با تاكيد بر مصرف صحيح و صرفه جويي در ادارات بيان كرد: بايد با مديريت مصرف برق دقت بيشتري در ميزان استفاده داشت تا از فشار بر سيستم برق پيشگيري شود و در عين شاهد خاموشي‌ها نباشيم. 
 
 
 
 
تعداد بازدید : 32
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات ( 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal