فرمانداری ویژه شهرستان بروجرد
اخبار فرمانداری و بخشداری ها
1398/04/18
معاون استاندار لرستان و فرماندار بروجرد: اردوگاه تفريحي، فرهنگي و آموزشي ولايت در بروجرد احداث مي شود معاون استاندار لرستان و فرماندار بروجرد:  اردوگاه تفريحي، فرهنگي و آموزشي ولايت در بروجرد احداث مي شود
 

به گزارش روابط عمومي فرمانداري ويژه شهرستان بروجرد و به نقل از ايرنا، اردوگاه تفريحي، فرهنگي و آموزشي ولايت با نظارت حوزه علميه قم در زميني به مساحت حدود هفت هكتار در بروجرد احداث مي شود.

فرماندار بروجرد روز دوشنبه در نشست پيگيري روند تملك زمين طرح در محل فرمانداري گفت: تلاش خواهد شد تا در فاصله زماني محدود كارهاي تملك و جانمايي زمين مورد نياز براي احداث اين اردوگاه تفريحي و آموزشي صورت گيرد.

عبدالرحيم رحيمي اظهارداشت: احداث اين اردوگاه در نوع خود در كشور بي نظير خواهد بود و اميدواريم همه استانداردهاي لازم از نظر تفريحي، رفاهي، آموزشي و فرهنگي در روند احداث آن مورد توجه قرار گيرد.

معاون عمراني استاندار لرستان نيز در اين نشست افزود: در مدت 14 روز تلاش خواهد شد تا استعلام‌هاي لازم براي زمين مورد نياز و تملك آن صورت گيرد.

احمد مرادپور بيان كرد: براي سرمايه گذاري در بروجرد مشكل نداريم تنها اشكال عدم پيگيري موضوع است زيرا هر چه زمان بگذرد قيمت زمين افزايش مي يايد.

وي بر تسريع در انجام كارهاي مقدماتي احداث اين اردوگاه در بروجرد تاكيد كرد و ادامه داد: اقدامات لازم در اين راستا در استانداري لرستان در اسرع وقت انجام خواهد شد.

نماينده مردم شهرستان بروجرد در مجلس شوراي اسلامي گفت: براي سرمايه گذار بايد فرش قرمز پهن كرد خيلي از استان‌ها كه توسعه پيدا مي‌كنند به اين دليل است كه از سرمايه گذار دعوت مي‌كنند تا در مناطق آنها سرمايه گذاري كند.

علاالدين بروجردي افزود: احداث اردوگاه تفريحي، فرهنگي و آموزشي ولايت در بروجرد موجب رونق گردشگري و جذب سرمايه گذار و مسافر خواهد شد. 
 
 
 
تعداد بازدید : 346
Powered by DorsaPortal