فرمانداری ویژه شهرستان بروجرد
اخبار فرمانداری و بخشداری ها
1398/07/30
معاون استاندار لرستان: پايان‌نامه‌هاي دانشجويان به سمت توسعه صنايع هدايت شوند معاون استاندار لرستان: پايان‌نامه‌هاي دانشجويان به سمت توسعه صنايع هدايت شوند
 

به گزارش روابط عمومي فرمانداري ويژه شهرستان بروجرد و به نقل از ايسنا،  عبدالرحيم رحيمي در جلسه رفع موانع توليد شهرستان بروجرد، اظهار كرد: بايد پايان‌نامه‌هاي دانشجويان دانشگاه‌هاي شهرستان به سمت توسعه صنايع شهرستان هدايت شوند.

فرماندار بروجرد با بيان اينكه در شهرستان براي رفع موانع توليد هسته مركزي تشكيل شده است، افزود: براي اين هسته كميته حقوقي و مالي توسط دانشگاه‌هاي آيت‌الله العظمي بروجردي و آزاد اسلامي تشكيل شده است.

رحيمي اضافه كرد: در اين راستا بايد كميته‌هاي رفع موانع، سرمايه‌گذار و تجارت نيز ايجاد شود و وظايف هر كدام از اين كميته‌ها مشخص شود.

وي بيان كرد: تمام دستگاه‌ها و ادارات شهرستان بروجرد بايد اين هسته را ياري كنند و اگر هر اداره‌اي بخواهد كارشكني كند با آن برخورد خواهيم كرد.

معاون استاندار لرستان ادامه داد: مسير را بايد براي سرمايه‌گذار در اين شهرستان باز كرد تا با احساس امنيت و آسودگي خاطر بتواند سرمايه‌گذاري كند.

رحيمي با بيان اينكه بروجرد داراي ظرفيت بالاي است، افزود: برخي از محصولات و كالاهاي توليد شده در شهرستان با قيمت ارزان به شهر ديگر فرستاده مي‌شود و در بسته‌بندي ديگر به‌نام جاي ديگر با قيمت بيشتري به فروش مي‌رسد.   
 
 
 
تعداد بازدید : 96
Powered by DorsaPortal