فرمانداری ویژه شهرستان بروجرد
اخبار فرمانداری و بخشداری ها
1398/08/19
معاون استاندار لرستان و فرماندار بر وجرد: 32 درصد از اعتبارات امسال بروجرد تخصيص يافت معاون استاندار لرستان و فرماندار بر وجرد: 32 درصد از اعتبارات امسال بروجرد تخصيص يافت

به گزارش روابط عمومي فرمانداري ويژه شهرستان بروجرد و به نقل از ايرنا، معاون استاندار لرستان و فرماندار بروجرد گفت: 32 درصد از مجموع اعتبارات سال جاري شهرستان در حوزههاي مختلف تخصيص يافت.

عبدالرحيم رحيمي روز يكشنبه در جلسه شوراي اداري كه در سالن همايش هاي فرمانداري بروجرد برگزار شد، افزود: از اعتبارات امسال تاكنون 32 درصد تخصيص داده شده و مديران بايد پيگير مابقي اعتبارات سال جاري را انجام دهند.

وي با اشاره به تخصيص اعتبارات بخش كشاورزي اظهارداشت: با توجه به سيل امسال و خسارت هايي كه در بخش هاي مختلف ايجاد شد اولويت پرداخت خسارت بعد از زير ساخت و مسكن، در بخش كشاورزي بود كه طي هفته گذشته حدود 10 درصد از اعتبارات بخش كشاورزي پرداخت شد.

فرماندار بروجرد با تاكيد بر آمادگي لازم براي بارش هاي امسال اضافه كرد: در حال حاضر در شهرستان لايروبي هايي انجام شده كه در جلوگيري از بروز خسارت ها و حوادث نقش مهمي دارند و بخشي از سيلاب ابتداي سال جاري ناشي از عدم لايروبي ها بود.

وي بيان كرد: ادارات و دستگاه ها آمادگي لازم را براي بارش ها داشته باشند و مشكلات و نواقصي را كه در سيلاب نمايان شد برطرف كنند.

رحيمي با اشاره به مشكلات در حوزه تعاوني ها ادامه داد: تعاوني ها تعهدات و تكاليفي دارند كه بايد به آنها عمل كنند اما برخي تعاوني ها نسبت به تعهدات بي تفاوت هستند كه ضروري است تا تكليف تعاوني ها مشخص شود چرا كه برخي به تعهدات خود عمل نمي كنند و مشكلاتي را در شهر ايجاد مي كنند كه ما بايد پاسخگو باشيم.

معاون استاندار لرستان از حمايت واحدهاي توليدي خبر داد و گفت: با توجه به شعار سال وظيفه داريم تا از توليد كننده داخلي حمايت كنيم.

وي بيان كرد: در همين راستا در شهرستان بروجرد اقداماتي انجام شده كه يكي از آنها ارتباط بين صنعت و دانشگاه است كه دانشجوياني كه رشته فني دارند در بخش صنعت وارد شده و هر انچه كه لازم بوده را انجام داده و به توليد كننده كمك كرده اند.

رحيمي اظهار داشت: بايد براي تقويت ارتباط بين دانشگاه و صنعت تلاش كرد تا بتوان از اين طريق نيز از توليد كننده داخلي حمايت كنيم.

 
 
 
 
تعداد بازدید : 61
Powered by DorsaPortal