فرمانداری ویژه شهرستان بروجرد
اخبار فرمانداری و بخشداری ها
1398/10/21
معاون استاندار لرستان و فرماندار بروجرد: واحدهاي غيرمجاز چوب بري پلمب شود معاون استاندار لرستان و فرماندار بروجرد: واحدهاي غيرمجاز چوب بري پلمب شود
 
 به گزارش روابط عمومي فرمانداري ويژه شهرستان بروجرد و به نقل از ايرنا، معاون استاندار لرستان و فرماندار بروجرد گفت: واحدهاي غيرمجاز چوب بري كه با عنوان فعاليت جعبه سازي اقدام به خريد و فروش چوب ميكنند، بايد پلمب شود.

 عبدالرحيم رحيمي روز چهارشنبه در جلسه مبارزه با قاچاق كالا و ارز در فرمانداري بروجرد افزود: برخي صنوف چوب بري به اسم جعبه سازي در مسير بروجرد به خرم آباد اقدام به خريد و فروش چوب مي كنند.

وي بيان كرد: هيچ توجيحي براي جلوگيري از فعاليت صنوف متخلف چوب بري وجود ندارد و مي طلبد كه نظارت ها و بازرسي ها افزايش يابد تا از تخلفات جلوگيري شود.

 رييس تعزيرات حكومتي بروجرد اضافه كرد: تداخل صنفي يك تخلف است و صنوف نمي توانند به اسم به صنف اقدام به كارهاي ديگري نمايند چرا كه در صورت مشاهده پرونده تخلف تشكيل مي شود.

صادق جوانمرد اظهار داشت: در 9ماهه اول امسال 240 پرونده تخلف به ارزش چهار ميليارد تومان به تعزيرات حكومتي ارجاع داده شده كه از اين تعداد 219 پرونده مختومه شده است.

وي بيان كرد: كشف قاچاق در بروجرد 200درصد افزايش يافته و همچنان با بازرسي ها تلاش مي شود تا از قاچاق جلوگيري كند.

رييس اداره منابع طبيعي بروجرد ادامه داد: بيش از 45تن چوب طي يكساله گذشته در بروجرد توقيف شده است.

سرپرست اداره صمت نيز در اين جلسه گفت: در بروجرد هفت هزار و 115  مورد بازرسي از صنوف انجام شده است.

محمد آل طاها افزود: 706پرونده تخلف به ارزش 6ميليارد و 200ميليون ريال تشكيل شده كه از اين تعداد 31پرونده قاچاق به ارزش 17ميليون تومان رسيدگي شده است.

 
 
 
تعداد بازدید : 115
Powered by DorsaPortal