فرمانداری ویژه شهرستان بروجرد
اخبار
1398/04/13
معاون استاندار لرستان و فرماندار بروجرد: موقوفات در محل مورد نظر واقفان مصرف شود معاون استاندار لرستان و فرماندار بروجرد: موقوفات در محل مورد نظر واقفان مصرف شود
 
 به گزارش روابط عمومي فرمانداري ويژه شهرستان بروجرد و به نقل از ايرنا، معاون استاندار لرستان و فرماندار بروجرد گفت: مسئولان اداره اوقاف بايد موقوفات را در نهايت امانتداري در محل هاي مورد نظر واقفان مصرف كنند.

عبدالرحيم رحيمي عصر چهارشنبه در اي ين توديع و معارفه رئيس اداره اوقاف و امور خيريه شهرستان و مسئول ازمايشگاه فني و مكانيك خاك بروجرد اظهار داشت: كسي كه بخشي از مال و دارايي خود را صرف امور عام المنفعه مي‌كند اين انتظار را دارد كه وقف او درست در زمينه مورد نظر او صرف شود و بايد اين خواسته او در نهايت امانتداري صورت گيرد.

وي خطاب به مسئولان آزمايشگاه فني و مكانيك خاك بيان كرد: درست است كه فعاليت‌هاي شما سياسي نيست اما كار شما ارتباط نزديكي با امورات زندگي مردم و ساخت و سازها و اقدامات عمراني دارد كه بايد در نهايت دقت و براساس شاخص‌هاي تخصصي انجام شود.

معاون استاندار لرستان افزود: بايد بدون كمترين تعارفي به وظيفه خود عمل كنيد و مردم اين انتظار را از شما دارند با بهره گيري از نظر متخصصان فعاليت شما بنا بر استانداردهاي لازم انجام بگيرد.

رحيمي اضافه كرد: در مواردي ساختمان‌ها و بناهايي با عمر كمتر از چند سال به دليل رعايت نكردن استانداردهاي لازم دچار مشكلات اساسي مي‌شوند در اين ميان بناهايي وجود دارد كه با قدمت طولاني همچنان سرپا هستند و اين امر ضرورت رعايت شاخص‌هاي استاندارد در موارد فني و مكانيك را نشان مي‌دهد.

در اين آئين حجت الاسلام مصطفي گودرزي بعنوان رئيس اوقاف بروجرد معرفي شد و از خدمات حجت االاسلام اركبان تقدير شد همچنين هبت اله قاسميان بعنوان مسئول آزمايشگاه فني و مكانيك خاك معرفي و از رضا مسعودي رئيس پيشين اين آزمايشگاه تقدير شد.

 
 
 
 
تعداد بازدید : 108
Powered by DorsaPortal