فرمانداری ویژه شهرستان بروجرد
اخبار
1398/04/18
معاون استاندار لرستان و فرماندار بروجرد: امسال 590 ميليارد ريال اعتبار براي بروجرد اختصاص يافت معاون استاندار لرستان و فرماندار بروجرد: امسال 590 ميليارد ريال اعتبار براي بروجرد اختصاص يافت
 

به گزارش روابط عمومي فرمانداري ويژه شهرستان بروجرد و به نقل از ايرنا: معاون استاندار لرستان و فرماندار بروجرد گفت: 590 ميليارد ريال اعتبار عمراني در سال جاري براي طرح هاي اين شهرستان اختصاص يافته است.

عبدالرحيم رحيمي روز دوشنبه در نشست خبري با خبرنگاران در محل فرمانداري كه با حضور برخي از مسئولان شهرستاني برگزار شد، افزود: نحوه توضيح اعتبارات در لرستان با شاخصه‌هاي شهرستان بروجرد متناسب نيست و ما به وضعيت تقسيم اعتبارات اعتراض داريم.

وي اظهار داشت: شاخصه‌هاي بروجرد در تقسيم اعتبارات بايد مشخص شود و اعتبارات كافي به اين شهرستان اختصاص داده شود.

معاون استاندار لرستان بيان كرد: يك هزار و 200 ميليارد ريال اعتبار توضيح نشده در استان وجود دارد كه با رايزني‌هاي انجام شده احتمال اينكه 10 درصد آن به بروجرد اختصاص داده شود وجود دارد.

رحيمي با اشاره به نزديك شدن به روز خبرنگار اضافه كرد: شهيد صارمي الگويي براي خبرنگاران است و بايد مراسمي باشكوه در خور شأن ان شهيد ملي در شهرستان برگزار شود.

وي ادامه داد: برگزاري مراسم بزرگداشت سالروز شهادت شهيدصارمي و روز خبرنگار بايد با حضور شخصيت‌هاي علمي و فرهنگي و هنري و سياسي از استان و كشور در زادگاه شهيد صارمي برگزار شود.

فرماندار بروجرد گفت: شهيد صارمي يك شهيد ملي است و بزرگداشت اين شهيد بايد در شهرستان بروجرد به صورت ملي برگزار شود.

رحيمي با اشاره به اجراي طرح‌هاي عمراني در بروجرد افزود: 30 ميليارد ريال اعتبار براي تملك اراضي راه آهن و 100 ميليارد ريال نيز براي فرودگاه در سال جاري اختصاص يافته است.

وي اظهارداشت: اقداماتي براي تبديل شدن ونايي و جهان آباد به شهر انجام شده كه به زودي ابلاغ خواهد شد. 
 
 
 
 
 
تعداد بازدید : 279
Powered by DorsaPortal