فرمانداری ویژه شهرستان بروجرد
اخبار
1398/06/31
معاون استاندار لرستان و فرماندار بروجرد: هفته دفاع‌مقدس فرصتي مناسب براي بيان رشادت‌هاي رزمندگان است معاون استاندار لرستان و فرماندار بروجرد: هفته دفاع‌مقدس فرصتي مناسب براي بيان رشادت‌هاي رزمندگان است
 

به گزارش روابط عمومي فرمانداري ويژه شهرستان بروجرد و به نقل از ايرنا، معاون استاندار لرستان و فرماندار بروجرد با اشاره به اينكه امنيت و آرامش امروز ايران اسلامي مرهون خون شهدا هستيم، گفت: هفته دفاع مقدس فرصت مناسبي براي رشادت‌ها و جانفشاني‌هاي رزمندگان و شهدا است.

عبدالرحيم رحيمي عصر دوشنبه در جلسه ستاد هماهنگي برنامه ريزي هفته دفاع مقدس كه در سالن همايش هاي فرمانداري برگزارشد، افزود: در دوران دفاع مقدس ملت ايران هشت سال در برابر دشمنان ايستادند و با جانفشاني رزمندگان و شهدا ايران در اين جنگ به پيروزي رسيد.

وي اظهار داشت: با توجه به تقارن هفته دفاع مقدس و بازگشايي مدارس بهترين فرصت است تا رشادت هاي رزمندگان براي نسل جوان و دانش آموزان بيان شود.

فرمانده گروه 24 بعثت نيروي زميني سپاه بيان كرد: جانفشاني شهدا و رزمندگان ايران اسلامي در دوران دفاع مقدس سبب شد تا انقلاب اسلامي ايران تداوم يابد و باعث بيداري بسياري از ملت ها گردد.

سرهنگ علي احمد فيض الهي اضافه كرد: مردم كشورهاي يمن، سوريه و عراق از انقلاب اسلامي ايران الگو گرفتند و در برابر استكبار ايستاده و سبب شده اند تا دشمن را به زانو درآورند.

وي اظهار داشت: در طول چهار دهه اي كه از عمر با بركت انقلاب اسلامي ايران مي گذرد، دشمنان تلاش داشتند تا با توطئه هاف تحريم ها و فشارهاي اقتصادي ملت را به زانو درآورند اما ملت ايران با ايستادگي و مقاومت نقشه انان را نقش بر آب كرده است.

فرمانده گروه 24 بعثت نيروي زميني سپاه افزود: ضروري است تا ارزش هاي دفاع مقدس را به نسل جديد برسانيم و نسل هاي جديد و بعدي نيز با مقاومت براي رسيدن به قله هاي پيشرفت، اقتدار و سربلندي در همين مسير حركت كنند.

فرمانده ناحيه مقاومت بسيج بروجرد نيز در اين جلسه گفت: دفاع مقدس برگ زريني در تاريخ انقلاب است و بايد دستاوردهاي دفاع مقدس را براي نسل جوان بازگو كنيم چرا كه امروز هر چه داريم به بركت دوران دفاع مقدس است كه به الگوي براي بسياري از كشورها تبديل شده است.

سرهنگ مجيد سوري با اشاره به برنامه هاي هفته دفاع مقدس افزود: مهمترين برنامه هاي هفته دفاع مقدس رژه نيروي هاي موتوري در سطح شهر بروجرد، غبارروبي گلزار شهدا و ديدار با خانواده معظم شهدا، ديدار با امام جمعه و برگزاري مسابقات ورزشي، فرهنگي و هنري، اعزام گروههاي جهادي و تيم هاي پزشكي به مناطق و روستاهاي شهرستان بروجرد و نواخته شدن زنگ مقاومت در طرح بازگشايي مدارس مي باشد

وي اظهار داشت: از ديگر برنامه هاي هفته دفاع مقدس برگزاري يادوراه شهدا در محلات مختلف شهرستان بروجرد است.

هفته دفاع مقدس هرساله از 31 شهريوربه مدت يك هفته در سراسر كشور برگزار مي شود. 
تعداد بازدید : 86
Powered by DorsaPortal