فرمانداری ویژه شهرستان بروجرد
اخبار
1398/08/02
در مراسمي با حضور معاون استاندار و فرماندار بروجرد، قاتل بروجردي از چوبه دار رهايي يافت در مراسمي با حضور معاون استاندار و فرماندار بروجرد، قاتل بروجردي از چوبه دار رهايي يافت
 

به گزارش روابط عمومي فرمانداري ويژه شهرستان بروجرد و به نقل از ايرنا،  معاون سياسي و اجتماعي فرماندار بروجرد گفت: با صلح و سازش 2 طايفه در شهر چالانچولان قاتل از دار مجازات رهايي يافت.

حسن بلوريان عصر سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ايرنا افزود: در سال 1392 در يك نزاع بين 2 نفر يكي از آنان در بروجرد به قتل مي رسد و بعد از دستگيري قاتل در جريان رسيدگي به اين پرونده حكم قصاص پس از چهار سال از وقوع قتل صادر مي شود.

وي اظهار داشت: با وساطت بزرگان و ريش سفيدان اقوام قاتل و تلاش هاي مسئولان قضايي سرانجام بعد از 6 سال از وقوع قتل امروز در يك مراسم كه در مسجد صاحب الزمان شهر چالانچولان برگزار شد پرونده قتل به صلح و سازش ختم شد.

معاون سياسي و اجتماعي فرماندار بروجرد گفت: گذشت اولياي دم يك كار بزرگ و انساني بود كه بايد براي ترويج اين فرهنگ در جامعه تلاش شود.

بلوريان افزود: در اين مراسم بيرانوندي نماينده مردم خرم آباد، فرماندار بروجرد، رئيس دادگستري بروجرد و رئيس زندان بروجرد حضور داشتند. 
 
 
 
 
 
 
تعداد بازدید : 73
Powered by DorsaPortal