فرمانداری ویژه شهرستان بروجرد
اخبار
1398/10/04
معاون استاندار لرستان و فرماندار بروجرد: فرهنگ‌سازي لازمه توسعه و پيشرفت است معاون استاندار لرستان و فرماندار بروجرد: فرهنگ‌سازي لازمه توسعه و پيشرفت است
 

به گزارش روابط عمومي فرمانداري ويژه شهرستان بروجرد و به نقل از ايرنا، معاون استاندار لرستان و فرماندار بروجرد گفت: فرهنگ‌سازي در حوزههاي مختلف سبب كاهش مشكلات در جامعه و لازمه پيشرفت و توسعه است.

عبدالرحيم رحيمي روز چهارشنبه در جلسه ثبت وقايع حياتي در فرمانداري بروجرد بيان كرد: اگر فرهنگ سازي در همه بخش ها صورت گيرد، درحل مشكلات موثر است و بهتر مي توان معضلات را برطرف كرد.

وي افزود: فرهنگ سازي و آگاهي بخشي در همه بخش هاي مختلف يك نياز است و بايد تلاش كرد تا اين مهم به خوبي انجام شود.

فرماندار بروجرد با اشاره به انتخابات پيش رو بيان كرد: برخي براي رسيدن به صندلي مجلس شوراي اسلامي همه ارزشها و آرمان ها را كنار مي گذارند اما ضروري است كه صداقت در صدر اقدامات و برنامه هاي داوطلبان و طرفداران آنها قرار گيرد.

رييس ثبت احوال بروجرد اظهار داشت: در 9 ماهه ابتدايي امسال 2 هزار و 34 مورد ازدواج، 656 مورد طلاق و يك هزار و  450 واقعه فوت در شهرستان ثبت شده است.

علي زراسوند با اشاره به اينكه امسال 3 هزار و 142 نوزاد در بروجرد متولد شده اند، ادامه داد:  از اين تعداد 2 هزارو 658 نوزاد پسر و يك هزار و 484 دختر بوده اند كه 40مورد دو قلو و يك مورد سه قلو هستند.

وي اظهار داشت: همچنين در 9 ماهه ابتدايي سال جاري پنج هزار و 528 شناسنامه مكانيزه در بروجرد صادر شده است.

زراسوند گفت: منتخب اسامي دختران در بروجرد به ترتيب فاطمه، آوا و زهرا و اسامي پسران حسين، اميرعلي و علي بوده است. 
 
 
 
تعداد بازدید : 66
Powered by DorsaPortal