فرمانداری ویژه شهرستان بروجرد
اخبار
1398/10/12
پتانسيل‌هاي بروجرد در لرستان مورد استفاده قرار گيرد پتانسيل‌هاي بروجرد در لرستان مورد استفاده قرار گيرد
 

به گزارش روابط عمومي فرمانداري ويژه شهرستان بروجرد و به نقل از ايرنا، استاندار لرستان گفت: شهرستان بروجرد داراي ظرفيت‌ها و پتانسيل‌هاي بالايي در زمينه‌هاي علمي، فرهنگي و صنعتي است، كه بايد از انها در سطح استان مورد توجه و استفاده قرار گيرد.

سيد موسي خادمي عصر يكشنبه در جلسه شوراي اداري بروجرد در محل فرمانداري اين شهرستان افزود: مديريت در بروجرد به دليل شرايط خاص فرهنگي و علمي و صنعتي سخت است و مديران بايد با كار و تلاش فراوان به مردم خدمت كنند.

وي اظهار داشت: در شرايط خاص كشور و به دليل محدوديت‌هاي جدي در حوزه هاي مالي كار كردن در حوزه هاي مديريتي و اجرايي بسيار سخت است.

استاندار لرستان بيان كرد: اعتبارات در سطح استان به صورت متوازن تقسيم مي شود و مدل حاكم بر نظام برنامه‌ريزي كشور در تقسيم بودجه و اعتبارات بايد رعايت شود.

خادمي با اشاره به تخصيص اعتبار براي تكميل پل رو گذر شهداي دانش آموز (رودكي) اضافه كرد: اعتبار لازم براي به بهره برداري رسيدن اين پل روز گذر كه سالها طول كشيده تخصيص خواهد داده شد.

وي با انتقاد از وضعيت ورودي شهر بروجرد گفت: ورودي شهر بروجرد بايد در شان مردم بافرهنگ بروجرد باشد و اصلاح شود.

وي با اشاره به اينكه تخصيص اعتبارات سال جاري كم است بيان كرد: بايد تخصيص اعتبارات در سطح استان مساوي است و همه شهرستان‌ها در يك سطح اعتبارات را دريافت مي كنند.

استاندار لرستان با اشاره به مشكلات پيش روي صنعتگران شهرستان بروجرد گفت: ظرف 2 هفته آينده حتما ستاد تسهيل در بروجرد تشكيل و مشكلات صنايع بررسي خواهد شد.

خادمي افزود: واحدهاي توليدي كه به دليل مشكلات اقتصادي كشور و تحريم ها و مشكلات مالي دچار مشكل شده اند بررسي و كمك خواهند شد.

وي با اشاره به برگزاري همايش توسعه شهرستان بروجرد توسط دانشگاه آيت اله بروجردي(ره) در ارديبهشت ماه سال آينده بيان كرد: برگزاري اين همايش  كار خوبي است كه مجموعه استانداري از آن حمايت مي كنيم و بايد همه به برگزاري اين همايش كمك كنيم. 
 
 
 
 
تعداد بازدید : 133
Powered by DorsaPortal