استانداری لرستان
تازه ها:
۱۳۹۹ سه شنبه ۶ خرداد
رييس سازمان برنامه و بودجه كشور:  2 هزار واحد مسكوني محرومان در لرستان كلنگ زني 1398/07/24
رييس سازمان برنامه و بودجه كشور: 2 هزار واحد مسكوني محرومان در لرستان كلنگ زنيرييس سازمان برنامه و بودجه كشور گفت: 2 هزار واحد مسكوني محرومان و افراد كمدرآمد در لرستان كلنگزني مي شود و تا هفته دولت سال آينده به متقاضيان تحويل داده خواهد شد.

به گزارش روابط عمومي استانداري لرستان به نقل از ايرنا، محمدباقر نوبخت روز سه شنبه در ديدار با نماينده ولي فقيه در استان لرستان در دفتر امام جمعه خرم آباد اظهار داشت: واحدهاي مسكوني كلنگ زني شده در هر استان يكساله به متقاضيان تحويل داده شد و قصد داريم اين واحدها را نيز كمتر از يازده ماه تحويل دهيم.
وي افزود: واحدهاي كلنگ زني شده لرستان در هفته دولت سال آينده به متقاضيان تحويل داده خواهد شد.

رييس سازمان برنامه و بودجه كشور بيان كرد: برنامه‌هاي اولويت‌دار ما در سفر به لرستان و خرم‌آباد ارزيابي كارهايي است كه مسئولان براي جبران خسارت ناشي از سيل انجام داده‌اند.

نوبخت ادامه داد: با توجه به خدماتي كه آقاي چگني مدير سابق برنامه و بودجه استان انجام داده بود، بسيار از وي راضي بودم، خيلي دلمان مي‌خواست كه اين سازمان در مسير سياست‌هاي دولت ترجيحا با تصدي بانوان محترم صورت گيرد كه خانم حسن‌پور ويژگي‌هاي لازم را داشت.

وي اضافه كرد: استاندار لرستان خدمات شايسته اي را در اين استان انجام داده اند ايشان بسيار فعال هستند و همواره خيال دولت را در لرستان جمع كرده و خدمات را به نحو شايسته پيگير مي كنند.

رييس سازمان برنامه و بودجه كشور يادآور شد: آنچه مربوط به زير ساخت‌ها و جبران خسارت مردم است نيز امروز در شوراي برنامه‌ريزي و ستاد فرماندهي اقتصاد مقاومتي آمارها آنها به ريز مي‌گيريم.

وي گفت: اميدواريم در اين سفر بتوانيم غير از يك ارزيابي، تسهيل و تسريع در برخي از پرداخت‌ها در مجموع يك ارزيابي هم از نظر فيزيكي داشته باشيم.

نوبخت افزود: بيش از اينكه مباحث پيشرفت فيزيكي طرح‌ها مهم باشد عمدتا بحث‌هاي مالي، تخصيص‌ها و پرداخت‌ها را  هماهنگ مي‌كنيم.

محمدباقر نوبخت رييس سازمان برنامه و بودجه كشور صبح سه شنبه در سفري يكروزه به لرستان علاوه بر ديدار نماينده ولي فقيه در لرستان از مناطق سيلزده پلدختر و آغاز عمليات اجرايي مسكن محرومان در روستاي موراني اين شهرستان بازديد و در آيين توديع و معارفه رييس سازمان مديريت و برنامه ريزي استان شركت مي كند.

106 تعداد بازدید:
Powered by DorsaPortal
بارگذاری چیدمان اولیه