استانداری لرستان
تازه ها:
۱۳۹۹ سه شنبه ۶ خرداد
‍ رييس سازمان برنامه و بودجه:  سه هزار ميليارد تومان اعتبار جبران خسارت سيل به لرستان تخصيص يافت 1398/07/24
‍ رييس سازمان برنامه و بودجه: سه هزار ميليارد تومان اعتبار جبران خسارت سيل به لرستان تخصيص يافترييس سازمان برنامه و بودجه كشور گفت:‌ دولت تاكنون سه هزار ميليارد تومان اعتبار بلاعوض و تسهيلات براي جبران خسارت سيل به لرستان پرداخت كرده است.

به گزارش روابط عمومي استانداري لرستان، محمدباقر نوبخت روز سه شنبه در جلسه  با تاكيد بر اينكه سياست هاي ملي و منطقه اي بايد با هم افزايي پيش رود، افزود: يك هزار و 125 ميليارد تومان وام بخش مسكن و 330 ميليارد تومان كمك بلاعوض در اين حزوه پرداخت شده است.

وي ادامه داد: در بخش كشاورزي نيز 270 ميليارد تومان و از محل اعتبارات تملك دارايي سرمايه اي 935 ميليارد تومان به استان اختصاص يافته است.

وي تاكيد كرد: دولت خود را موظف و مقيد مي داند خسارت مسكن و زيربناهاي رخداد غم انگيز سيل را پشتيباني كند و تا 100 درصد تعهدات خود به اين مناطق را عملياتي خواهد كرد.

نوبخت با بيان اينكه دكتر روحاني در سفر به لرستان تعهدات خوبي داشته اضافه كرد: اگر دولتمردان به تعهدات خود متعهد نباشد جاي تاسف دارد.

رييس سازمان برنامه و بودجه كشور بيان كرد: در سفر رييس جمهوري به لرستان براي 54 مصوبه 626 ميليارد تومان تعهد اعلام شد، كه تاكنون بيش از يكهزار و 331 ميليارد تومان  معادل 213 درصد تعهدات عمل شده است.

به گفته وي از 54 طرح 34 طرح تكميل شده و هفت طرح پيشرفت بيش از 70 درصد دارند.

نوبخت تاكيد كرد: لرستان با خيلي از استان هاي ديگر متفاوت است و چنانچه بتوانيم زيرساخت هاي آن را فراهم كنيم استان ثروت مندي است و مي تواند از نظر شاخص هاي توسعه يافتگي رشد كند.

وي تحريم هاهي كنوني عليه جمهوري اسلامي را در تاريخ معاصر بي نظير دانست و يادآور شد: اگر اين تحريم ها به نتيجه رسيده بود اكنون به جمهوري اسلامي التماس نمي كردند.

124 تعداد بازدید:
Powered by DorsaPortal
بارگذاری چیدمان اولیه