فرمانداری ویژه شهرستان بروجرد
اخبار فرمانداری و بخشداری ها
1398/11/18
برگشت 30 واحد صنعتي در بروجرد به مدار توليد برگشت 30 واحد صنعتي در بروجرد به مدار توليد
 
 معاون استاندار لرستان و فرماندار بروجرد گفت: 30 واحد صنعتي در اين شهرستان به مدار توليد برگشته و تلاش مي شود تا ديگر واحدهاي راكد نيز مجدد احيا شود.

به گزارش روابط عمومي فرمانداري ويژه شهرستان بروجرد و به نقل از ايرنا: عبدالرحيم رحيمي در سخنراني پيش از خطبه هاي اين هفته نماز جمعه بروجرد افزود: تلاش مي شود تا ژل روگذر رودكي تا پايان سال جاري تكميل و به بهره برداري برسد.

وي با اشاره به يازدهمين دوره انتخابات مجلس شوراي اسلامي اظهارداشت: تا كنون 38 نفر در حوزه انتخابيه شهرستان بروجرد تاييد صلاحيت شده اند.

معاون استاندار لرستان بيان كرد: 284 هزار نفر در شهرستان واجد شرايط راي دادن هستند كه براي برگزاري انتخابات تاكنون عوامل اجرايي يك دوره آموزش لازم را فراگرفته و دوره هاي بعدي آموزشي نيز برگزار ميشود.

رحيمي اضافه كرد: بايد تلاش كنيم تا انتخابات با حضور حداكثري مردم برگزار شود و دشمن را در راه رسيدن به برنامه هاي خود ناكام بگذاريم.

وي ادامه داد: در دهه فجر 97 پروژه عمراني و اقتصادي با 700 ميليارد ريال اعتبار بهره برداري و كلنگ زني شد كه از اين مبلغ 300 ميليارد ريال در حوزه عمراني روستاهاي 2 بخش مركزي و اشترينان هزينه شده و در حوزه اقتصادي نيز پروژه هايي به بهره برداري رسيد.

فرماندار بروجرد يادآور شد: پل رودكي 90 درصد پيشرفت فيزيكي دارد كه تاكنون براي اين طرح 140 ميليارد ريال هزينه شده و حدود 60 ميليارد ريال ديگر براي آن نياز است.

وي گفت: در يك سال گذشته بيش ازيك هزار ميليارد ريال در حوزه هاي مختلف شهرستان بروجرد هزينه شده ولي نيازه كه با توجه به موقعيت شهرستان مي طلبد كه بيش از اين در شهرستان هزينه شود.

معاون استاندار لرستان و فرماندار بروجرد اظهارداشت:در دهه فجر كارخانه كاشي جم مجدد احيا شد كه با راه اندازي اين  واحد 68 كارگر مشغول به كار شدند كه با احياي ديگر واحدهاي تعطيل كارگران بيشتري مشغول به كار مي شوند.

 
 
 
تعداد بازدید : 217
Powered by DorsaPortal