فرمانداری ویژه شهرستان بروجرد
اخبار فرمانداری و بخشداری ها
1398/11/21
3 واحد صنعتی در بروجرد افتتاح شد 3 واحد صنعتی در بروجرد افتتاح شد
 

معاون فرماندار بروجرد گفت: 3 واحد صنعتی در دهمین روز از دهه فجر در شهرستان بروجرد افتتاح شد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان بروجرد و به نقل از سفیر افلالک، احمد گودرزیان اظهار داشت: یکی از پروژه هایی که امروز افتتاح شد، بخش تولید محصولات شوینده شرکت زاگرس فارمد بود که برای راه اندازی این بخش 500 میلیون تومان هزینه شده است.

معاون فرماندار بروجرد عنوان کرد: راه اندازی جداگانه بخش محصولات شوینده نیازمند پنج میلیارد تومان هزینه بود اما با توجه به اقتصاد مقاومتی و استفاده بهینه از ظرفیت ها این واحد تولیدی در شرکت راه اندازی شد که با تولید سالیانه 5 میلیون بطری انواع مواده شوینده و ضدعفونی کننده دامی زمینه اشتغال زایی برای 10 نفر را فراهم کرده است.

وی از افتتاح کارخانه «شکری» دو خبر داد و بیان کرد: این کارخانه انواع محصولات حلواشکری، مربا، نقل، مارمالاد را تولید و بسیاری از محصولات این واحد این ظرفیت را دارند که به سایر مناطق و کشورها صادر شوند. برای راه اندازی این واحد تولیدی 550 میلیون تومان هزینه شده است و برای 10 نفر نیز ایجاد اشتغال نموده است.

گودرزیان از افتتاح یک کارخانه ظروف پلاستیک خبر داد و گفت: برای بهره برداری از این پروژه 14 میلیارد تومان هزینه شده و با افتتاح این واحد تولیدی زمینه اشتغال برای 50 نفر فراهم شده است.

 
 
 
 
 
 
 
تعداد بازدید : 203
Powered by DorsaPortal