فرمانداری ویژه شهرستان بروجرد
اخبار فرمانداری و بخشداری ها
1398/12/26
معاون استاندار لرستان و فرماندار بروجرد: کلیه صنوف بروجرد غیر از صنوف خدمات‌رسان، غذایی و بهداشتی تعطیل هستند معاون استاندار لرستان و فرماندار بروجرد: کلیه صنوف بروجرد غیر از صنوف خدمات‌رسان، غذایی و بهداشتی تعطیل هستند
 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان بروجرد و به نقل از ایسنا، معاون استاندار لرستان و فرماندار بروجرد گفت: بازار شهرستان به ‌جز فروشگاه‌های مواد غذایی و بهداشتی شهرستان تعطیل شد.

عبدالرحیم رحیمی امروز در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: شورای تأمین فوق‌العاده امروز تشکیل شد که در این جلسه تصمیماتی گرفته شد.

وی تصریح کرد: در راستای تعطیلی بازار تصمیم گرفته شد کلیه صنوف به‌جز صنوف خدمات رسان، سوپرمارکت‌ها و فروشگاه‌های مواد غذایی و بهداشتی، سدمعبرها، دست‌فروش‌ها تا ساعت 6 امروز بعدازظهر بایذ تعطیل کنند.

فرماندار بروجرد خاطرنشان کرد: هر مغازه‌ای از این ساعت به بعد بخواهد باز باشد با آن‌ها به‌شدت برخورد و پلمب می‌شوند و تا پایان فروردین 99 این پلمب شکسته نخواهد شد حتی اگر در مملکت وضعیت عادی اعلام شود.

رحیمی اضافه کرد: تمامی صنوف منهای صنوفی که خدمات عمومی می‌دهند و سوپرمارکت‌ها و فروشگاه‌های مواد بهداشتی تعطیل هستند.

وی بیان کرد: همچنین ورود و خروج به شهرستان در مبادی ورودی به‌شدت کنترل می‌شود و هرکس تحت عنوان مهمان در این شهر پذیرایی شود چه توسط صنوف رسمی، غیررسمی و کسانی که منازلشان را در اختیار آن‌ها بگذارند با آن‌ها به‌شدت برخورد می‌شود.

معاون استاندار لرستان ادامه داد: مردم هرگونه موردی در این راستا مشاهده کردند با شماره تلفن‌های 124 اداره صمت، اداره اطلاعات، امنیت سپاه و 110 و ... اطلاع دهند.

رحیمی عنوان کرد: کلیه تصمیمات از امروز به‌صورت 100 درصد اجرایی خواهد شد و مردم باید همراهی کنند تا تعداد افراد مبتلا و فوت‌شدگان کمتر شود.

وی اظهار کرد: دست‌فروشان تحت هر شرایطی جمع‌آوری می‌شود همچنین قرار است توسط شهرداری و گروه 24 بعثت سپاه گندزایی انجام شود اگر محلی در آنجا دست‌فروشان جمع نکنند توسط آتش‌نشانی آب‌پاشی می‌شود و در صورت وجود خسارت هیچ‌گونه مسئولیتی بر عهده شهرداری و صنفی نیست و مسئولیت با کسی است که قانون را رعایت نکرده است و هیچ‌کس حق شکایت ندارد و فردا حقی برایش ایجاد نخواهد شد.

 
تعداد بازدید : 241
Powered by DorsaPortal