b_300_0_16777215_00_images_ggg.jpg

به گزارش روابط عمومي فرمانداري ويژه شهرستان بروجرد و به نقل از ايرنا 

 سرپرست فرمانداری بروجرد گفت: اثر بخشی جلسات شورای فرهنگ عمومی منوط به کار گروهی است و با تحقق این مهم همه اعضای این شورا در راستا حل مشکلات تصمیم می‌گیرند.

احمد گودرزیان عصر پنجشنبه در جلسه شورای فرهنگ عمومی که با حضور نماینده مردم لرستان در مجلس خبرگان در دفتر امام جمعه بروجرد برگزار شد، افزود: در جلسه شورای فرهنگ عمومی مسائل مهم شهرستان مطرح شده و تصمیم گیری‌های لازم در خصوص این موضوعات گرفته می شود.

وی اضافه کرد: اثر بخشی کار شورای فرهنگ عمومی نیاز به کار گروهی و هماهنگی همه اعضای جلسه و مسوولان شهرستان دارد.

گودرزیان اظهار داشت: تشکیل کارگروههای علمی و تخصصی برای هماهنگی بیشتر بین کلیه اعضای شورای فرهنگ عمومی ضروری است که اقداماتی در این خصوص با اساتید دانشگاهی مرتبط در دانشگاه های آیت الله بروجردی و دانشگاه آزاد انجام شده است.

سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بروجرد بیان کرد: پویا کردن شورای فرهنگ عمومی در دستور کار قرار دارد و با هماهنگی امام جمعه طرحی برای پویا کردن شورای فرهنگ عمومی و استفاده از ظرفیت ۲ دانشگاه آیت الله بروجردی و دانشگاه آزاد بروجرد انجام شده است.

نادر ارجمندی با اشاره به فرا رسیدن هفته دفاع مقدس ادامه داد: ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در چهلمین سالگرد هفته دفاع مقدس در دستور کار قرار گرفته شده که ظرفیت شهرستان بروجرد با حضور ۶ هزار رزمنده در دوران دفاع مقدس مثال زدنی است و گردان ثار الله و ۶ فرمانده شهید گردان ثار الله در کشور نمونه است شهرستان بروجرد دارای شهدای شاخص است که باید به کشور معرفی شود.

وی یادآور شد: در هفته دفاع مقدس برنامه ریزی لازم برای برگزاری یادواره شهید محمد بروجردی و شهدای شهرستان انجام می شود.

ارجمندی با اشاره به این که ۹۰۰ شهید و ۱۰ عالم در گلزار شهدای بروجرد به خاک سپرده شده اند، گفت: ایجاد فرهنگسرای ایثار و شهادت و موزه دفاع مقدس در گلزار شهدای بروجرد یک ضرورت است چرا که بهشت شهدای بروجرد یک گنجینه است که باید به عنوان طرح ملی مطرح و به یک پایگاه فرهنگی بزرگ تبدیل شود.

سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بروجرد افزود: گلزار شهدای بروجرد ظرفیت تبدیل شدن به فرهنگسرا و باغ موزه دفاع مقدس را دارد.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید