b_300_0_16777215_00_images_1_WhatsApp-Image-2021-05-05-at-13.12.30-1.jpeg
به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان بروجرد با اعلام ستاد ملی مقابله با کرونا و با توجه به تغییر وضعیت بروجرد از قرمز به نارنجی ، نحوه فعالیت مشاغل و کارکنان ادارات دولتی طبق دستورالعمل های شهرهای با وضعیت نارنجی می‌باشد .


بر این اساس با قرار گرفتن شهرستان بروجرد در وضعیت #نارنجی گروه‌های شغلی یک و دو از روز چهارشنبه ۱۵ اردیبهشت در این گونه مناطق می‌توانند با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی فعالیت کنند. گروه‌های شغلی سه و چهار کماکان تعطیل خواهند بود.

بدین منظور ضمن قدردانی از تمامی اصناف و کسبه محترم بروجرد که در این مدت با ستاد مقابله با کرونا در شهرستان همکاری داشته آمد ، قابل ذکر است که در این شرایط با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی و فاصله فیزیکی می‌تواند وضعیت نارنجی ثبات داشته باشد و حتی به وضعیت زرد و آبی تغییر پیدا کنیم ، در غیر اینصورت بدلیل وضعیت شکننده نارنجی ، امکان ورود به وضعیت قرمز دور از دسترس نخواهد بود و در این شرایط تعطیلی مجدد بازار را بدنبال خواهیم داشت.

همکاری تمام دستگاه‌های متولی در ستاد مقابله با کرونا و همچنین رعایت دستورالعمل های بهداشتی توسط شهروندان و صنوف گرامی در بازگشت از وضعیت قرمز به نارنجی موثر بوده و امیدواریم هر چه زودتر به شرایط مطلوب بر گردیم.

در خصوص فعالیت کارکنان ادارات در وضعیت نارنجی باید عنوان کرد؛
ادارات دارای خدمات ضروری با دو سوم ظرفیت پرسنل و ادارات عادی با یک دوم ظرفیت پرسنل با تشخیص بالاترین مقام مسئول دستگاه مربوطه در هر شیفت کاری می‌توانند فعالیت کنند.

همشهریان گرامی این نکته را در نظر داشته باشند که تیم های بازرسی و نظارت ستاد کرونا شهرستان بروجرد بصورت تمام وقت و روزانه نحوه رعایت شیوه نامه ها و دستورالعمل های بهداشتی مشاغل و اصناف را رصد و پیگیری کرده و در صورت نقض دستورالعمل های بهداشتی و به طبع آن به خطر انداختن سلامت شهروندان ، با واحد متخلف برابر بر قانون برخورد خواهد شد.

«ستاد مقابله با کرونا شهرستان بروجرد»

چهارشنبه ۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۰

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید