بسم الله الرحمن الرحیم
روابط_عمومی به عنوان یک سازمان منسجم و هدفمند، با تلاش آگاهانه، برقراری ارتباط دو سویه، ارتباط بین مدیران و کارکنان، مردم و مخاطبان سازمان، ارائه پیام های روشن، دقیق و شفاف، برنامه ریزی کاربردی و اقدامات عملی و قابل اجرا ، نقش ارزنده ای در شناخت و هدایت افکار عمومی به سمت اهداف مورد نظر سازمانی دارد.

اهمیت جایگاه #روابط_عمومی در عصر ارتباطات و در دورانی که اطلاع ‌رسانی در همه عرصه‌ ها پیشتاز است، دو چندان شده به گونه ای که موفقیت سازما‌ن ها، ادارات و شرکت ها و دوام آنان در عرصه ‌ها و فعالیت های تخصصی به عملکرد مثبت روابط عمومی ‌ها در سازمان و ارگان مربوط وابسته است.

اینجانب ضمن تبریک ٢٧ اردیبهشت ماه روز ملی ارتباطات و #روابط_عمومی به فعالان و دست اندرکاران این حوزه، امیدوارم روابط عمومی های شهرستان بروجرد همواره با اطلاع رسانی خدمات انجام شده، ارتباط دو سویه و تعامل با اصحاب رسانه، سنجش و جلب افکار عمومی ، قائل شدن جایگاه ویژه برای مردم و احترام به خواسته ها و نظرات آنان، ترویج اخلاق حرفه ای اطلاع رسانی و ارتقای فرهنگ مهارت آموزی مؤید و پیروز باشند.

احمد گودرزیان
معاون استاندار لرستان و فرماندار ویژه شهرستان بروجردb_300_0_16777215_00_images_10_WhatsApp-Image-2021-05-19-at-12.47.20.jpeg

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید